Beauty "K" BEYON GLOW

Cena
-
Zoradiť podľa:
Zavrieť filter
Je nám ľúto, ale pre zadané kritériá neboli nájdené žiadne produkty. Prosím, zmeň nastavenie filtra.
V prípade otázok sa obráť na našu infolinku +421 2 44251191, prípadne nám napíš na farouk@farouk.sk, náš tím ti poradí a skúsi nájsť vhodné riešenie.
Beauty "K" BEYON GLOW

Globálni lídri v oblasti krásy a technológií, spoločnosti Farouk Systems, Inc. a LG Household and Health Care, Ltd. (LG H&H), sa združujú v spoločnom podniku s cieľom vyvíjať najpokročilejšie a najmodernejšie produkty pre zákazníkov na celom svete. Ako svetoví lídri v oblasti krásy zdieľajú obe spoločnosti spoločné záujmy v oblasti inovácií a etických štandardov. Spojením zručností a znalostí v starostlivosti o vlasy a pokožku poskytne spoločný podnik kozmetickému priemyslu svoje spojené odborné znalosti.

Spoločnosť Farouk Systems ‘Beyond Glow Botanical Skin Care v spolupráci s LG H&H, popredným kórejským odborníkom na starostlivosť o pleť, odhalí oživujúce a výsadné sily prírody a uvoľňujúce čisté účinky rastlinných zložiek. Špeciálne vyvinuté s použitím starodávneho receptu Guru pre intenzívne výhody vlhkosti, ponúka žiariacu pokožku a svieži prístup k prírodným ingrediencám.