Hľadáme obchodníka!

Hľadáme obchodníka!

Hľadáte si prácu, ktorá je dynamická a každý deň vám prináša nové skúsenosti a stretnutia? Chcete svoju profesionálnu kariéru zamerať na obchod? Máte radi veci hotové a máte radi, ak vidíte výsledky svojej práce? Zaujímate sa o módu a trendy v Beauty priemysle? Ak ste odpovedali "áno" na predchádzajúce otázky, pošlite nám svoje CV. Je vysoko pravdepodobné, že by naša spolupráca mala byť úspešná!

Aká je ponúkaná práca?  ide o predajcu - obchodného reprezentanta FAROUK SYSTEMS na Slovensku, ktorý komunikuje s existujúcimi zákazníkmi a vytvára im kompletnú podporu pre ich fungoanie so značkami FAROUK SYSTEMS - CHI a BIOSILK. Vyhľadáva nových zákazníkov, šíri osvetu v "enviromental friendly" profesionálnom servise, ako aj pozitívny prístup a nadšenie pre CHI. Organizuje regionálne školenia a prezentácie, využíva podporu FAROUK pre kaderrníkov v zverenej oblasti záujmu.

Koho hľadáme?  Človeka s obchodníckym duchom a nadšením pre predaj atraktívneho a dynamického sortimentu profesionálnej vlasovej kozmetiky. Hľadáme človeka, ktorého baví práca s ľuďmi a cestovanie. Človeka, ktorý má zmysel pre zodpovednosť, hľadáme človeka so schopnosťou pozitívne komunikovať, uzatvárať obchodný rozhovor a odovzdávať veci hotové.

Ponúkame prácu v malom a stabilnom priateľskom kolektíve, prácu so zaujímavými a jedinečnými  produktmi, prácu, ktorá úzko úvisí s krásnom a zdravým životným štýlom. 

Očakávame: vzdelanie s maturitou a šoférske skúsenosti. Odporúčanie a referencie sú výhodou. Prax v oblasti nie je podmienkou.

Svoje CV, prípadné otázky posielajte na hovorkova@farouk.sk