Staráme sa o vašu farbu vlasov

Vlasy, rovnako ako pokožka, strácajú vplyvom prostredia a životného štýlu vzácnu vlhkosť. Je celkom prirodzené dodať stratenú vlhkosť  do vlasov späť . FAROUK SYSTEMS ponúka vhodné, jednoduché a účinné riešenie, ktoré môžete ľahko používať aj doma: CHI COLOR ILLUMINATE, farbiaci kondicionér alebo farebný šampón. Tieto farebné ošetrenia prirodzene a harmonicky dopĺňajú, okrem farebných pigmentov, aj aminokyseliny a proteíny chýbajúce vo vlasoch, čím okamžite a viditeľne vlasy nie len obohacujú s farbou, ale vďaka unikátnemu zloženiu vlasy rýchlo regenerujú a posilňujú bez akéhokoľvek zaťaženia s úžasným hodvábnym leskom.

Farebné kondicionéry zvýrazňujúce farbu vyváženým doplňovaním farieb medzi službami farbenia v salóne. Do vlasov vkladajú farebné farbivá a odtiene v jednom ľahkom ošetrujúcom kroku. Obsahujú Silk Amino Complex, ktorý obsahuje keramiku, aminokyseliny z hodvábu, ktoré hlboko prenikajú do vlasovej kutikuly, aby dosiahli dokonalé usadzovanie farieb v optimálnej starostlivosti.

Farebné kondicionéry sú ideálne pre zákazníkov, ktorí chcú vylepšiť prirodzené farby svojich vlasov bez toho, aby sa pri chemickom ošetrení namáhali alebo poškodili. Doplnením pigmentov zvýrazňujú prirodzený odtieň v sýtosti a lesku, alebo naopak, ľahko menia žiarivosť v teplých tónoch na dramatickú studenú farbu.