September a Október 2018 prebiehal aj v znamení šnúry inšpirácií s Adrianou Loj, ktorú sme pozvali, aby zdielala svoje skúsenosti a úravy účesov, ktoré realizuje vo svojom profesionálnom bytí. Ako sme mali možnosť vidieť, profesionalita a kreativita tejto mladej štylistke - maskérke naozaj nechýba, o čom svedčia aj bezprostredné reakcie zúčastnených.

Ďakujeme za skveú účasť, ďakujeme za príjemnú atmosféru vďaka výbornej organizácii kolegýň z Farouk Systems Slovensko a ďakujeme za príležitosť získať nové inšpirácie pre spoločenské účesy! 

Čítať článok

  
Stanovisko spoločnosti FAROUK SYSTEMS Slovensko k informácii
UVZ Nebezpečné kozmetické výrobky zo dňa 6.júna 2018
 
 
7/6/2018 Bratislava- Spoločnosť FAROUK SYSTEMS Slovensko, ako jediný autorizovaný distribútor značiek FAROUK a CHI na Slovensku,  deklaruje, že produkty značky FAROUK a CHI oficiálne distribuované na Slovensku neobsahujú nepovolenú látku Methylisothiazolinone. Produkty označene ako škodlivé v správe UVZ – hlásenie č.764/18 a hlásenie č. 783/18 je potrebné odlíšiť od produktov oficiálne dovážaných autorizovaným distribútorom.
 
Ide pravdepodobne o staršie výrobky z iných krajín, ktoré sa na Slovensko dostali vďaka voľnému pohybu tovarov. Značka FAROUK v roku 2017 stiahla z predaja všetky produkty obsahujúce uvedenú látku a vo svojich produktoch ju nepoužíva. Napriek tomu sa na trhu objavili bez povolenia oficiálneho distribútora staršie produkty.  Jeden z ukazovateľov, že ide o produkty z iných krajín a staršieho dáta výroby, je použité logo na výrobkoch. Toto logo výrobca už nepoužíva. Rovnako majú „prelepku“ v cudzom jazyku.
 
Logo staré :                                                                Logo nové :
 
 
                                                                
 
Informácia spotrebiteľom k jednotlivým produktom:
Produkt značky Kardashian Beauty Blow cream 177 ml nie je na našom trhu v distribúcii od roku 2017.  Ak teda takýto produkt v predaji nájdete ide zrejme o tovar z inej krajiny.
 
Produkt CHI Total protect 177 ml v distribúcii je, neobsahuje však uvedenú látku Methylisothiazolinone.  CHI Total Protect 177 ml, na ktorý hygienik upozorňuje, má na výrobku použité ešte staré logo spoločnosti a zrejme nepochádza zo Slovenska. Preto pri kúpe skontrolujte správne logo a etiketu s označením Dovozcu na Slovensko: FAROUK SYSTEMS Slovensko, s.r.o.
 
Spoločnosť FAROUK preto upozorňuje spotrebiteľov, aby si všímali:
-       Správnosť loga (nové logo)
-       Rok výroby ( na dne obalu)
-       Dovozcu na Slovensko: FAROUK SYSTEMS SLOVENSKO, s.r.o.
-       Zloženie: neobsahuje látku Methylisothiazolinone
-       Výrobná dávka: 80-5608, čiarový kód: 813843032516
 
Spoločnosť FAROUK SYSTEMS ubezpečuje svojich zákazníkov, že produkty značiek FAROUK® a CHI®, ktoré predáva prostredníctvom partnerských spoločností látku Methylisothiazolinone neobsahujú. Zoznam partnerských spoločností je k dispozícii tu:
http://www.farouk.sk/a/11/partnerske-spolocnosti .

Čítať článok