CHI Man

Je prirodzene rafinovaný, klasický a  stelesnením dokonalosti. CHI MAN dáva každému gentlemanovi slobodu vyzerať a cítiť sa výnimočne. CHI MAN je založený pre potrebu produktov spájajúcich moderné, zdravé ingrediencie a zároveň pamätajúcich na bohatú tradičnú históriu pánskeho holičstva.

Kľúčové ingrediencie: REDENSYL® stimuluje vlasový folikul, aby dosiahol vzhľad  hustejších a plnších vlasov. Zmes aktívnych zložiek pre silnejšie a zdravé vlasy: keratín, provitamín B5, Saw palmetto (Serenoa plazivá), hrachové klíčky, semienka chia, ashwagandha. VITAMIN E & ANTIOXIDANTY podporujú zdravé vlasy a vlasovú pokožku a znižujú poškodenie voľnými radikálmi. Podporujú zadržiavanie vlhkosti a lesk vo vlasoch. ALOE VERA, najmä Polysacharidy a molekuly cukru pomáhajú dodávať vlhkosť vlasom a vlasovej pokožke. Aminokyseliny pomáhajú zlepšiť elasticitu a pevnosť. ŽIHLAVA obsahuje chlorofyl, vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú odstraňovať, osviežovať a čistiť pokožku hlavy a vlasy od kožného mazu. Podporuje zdravé a silnejšie vlasy, čím napomáha vzhľadu hustejších a plnších vlasov.

VÔŇA: OUD, niekedy označovaná ako „tekuté zlato“, pochádza z najdrahšieho (agarového) dreva na svete. Dá sa opísať ako „teplé, sladké a drevité“. Oud sa nachádza v mnohých najlepších vôňach.

CHI Man sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach: